İstanbul’da makas atan araç trafiği birbirine kattı! O anlar kaydedildi…

İstanbul Esenler’de makas atan bir araç, trafiği tehlikeye soktu.

Bağcılar istikametine ilerleyen Efe Yılmaz’ın kullandığı araca, makas atan bir otomobil çarptı.

Yılmaz’ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu aracı sol şeride savrulurken, sol şeride geçen otomobile bu kez aradan hızla gelen ambulans çarptı.

Makas atarak kazaya neden olan sürücüsü hızla kaçarken kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. anı araç kamerasına yansıdı.

“Ambulans hızını kesemedi bana çarptı”

Kazayla ilgili konuşan Efe Yılmaz, makas atarak kazaya neden olduğunu belirttiği sürücü hakkına suç duyurusunda bulunacağını kaydetti. Yılmaz, “Öğlen saatlerinde aracımla orta şeritte giderken, bir aracın zikzak yaptığını gördüm. Sağımda 2 araç kendi şeritlerinde gitmediğinden zikzak yapan araç, benim sağımdan önüme geçmeye çalıştı. Bunu aracımın tekerine değip beni sola atınca fark ettim. Sola atınca da arkamdan gelen ambulans hızını kesemedi bana çarptı. Ambulansın bana çarpmasıyla kemerim takılıydı ancak öne doğru sıçradım.

Yaklaşık 300-500 metre kadar direksiyon hakimiyetini sağlamaya çalıştım. Kendimi yavaş yavaş en sağ şeride atabildim. Birkaç dakika kendimi toparlamaya çalıştım, panik yaşadım. Daha sonra arabadan indim. Arka tekerimin patladığını gördüm. Anlam veremedim. Sonra bagajın çöktüğünü gördüm. Sağ olsun duyarlı bir vatandaş geldi, benimle ilgilendi. Az ileride kaza olduğunu, ambulansın arkadan bana çarptığını söyledi.” dedi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x